Stoklu Ürünlerimizde Saat 14:00'ten Önceki Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Veriyoruz!

Bir Sonraki Kargo Teslimi İçin Kalan Süre :

00 Saat
:
00 Dakika
:
00 Saniye
İndirimde ! 55mm x 50mm Kuşe Etiket
55mm x 50mm Kuşe Etiket resimi

55mm x 50mm Kuşe Etiket


5 40 Değerlendirme
ÜRETİCİYİZ
A sınıfı 1. kalite kağıttan imal edilir stoklot kağıt değildir

55 x 50 kuşe etiket 1.000 adetlik rulolar halinde satılır, üst yüzeyi parlak, düz ve beyaz renkte kağıt bazlı pürüzsüz yapışkanlı etikettir. Bu kuşe etiket en çok kullanılan etiket türüdür, koli etiketi olarakta anılır, termal transfer baskı (ribon kullanılarak baskı) yapısına uygundur. 55mm x 50mm kuşe etiketin baskı kalitesi ribonlu baskı yapılmasından dolayı daha parlak ve nettir. 40mm çap kukalı 55x50 kuşe etiketin raf ömrü 2 yıl kadardır.

Ürün Kodu : TRME-0156
Kuka:40mm Çap
Miktar:Rulo
Sarım:1.000 Adet
Etiket Eni:55 mm
Etiket Boyu:50 mm
0 Yorum


Şimdi yeni bir yorum ekle!
3.64 EUR2.80 EUR + KDV
100.42 TL + KDV
110 x 300 ribon
- +

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

KUŞE ETİKET

Kuşe Etiketlerin yapıştırılacak yüzeylere göre çeşitli yapışkan türleri bulunur. Uygun Fiyat ve düşük baskı maliyeti sebebiyle kağıt bazlı etiketler içerisinden en çok tercih edilen etiketlerdir. Kuşe Etiketin üst kısmı pürüzsüz ve yarı parlaktır. Bu yüzey yapısı ile ribon baskısı ile nitelikli baskılar alınabilmektedir
Yarı parlak, Parlak ve Mat benzer biçimde türleri bulunan Kuşe Etiketlerin maliyeti Kağıt bazlı oldukları için öteki etiketlere göre daha uygundur. Kuşe Etiketler genelde gıda, kuruyemiş, kasap, şarküteri, pasta, ilk sırada olmak üzere pek çok sektörde en yoğun kullanılacak olan etiket çeşididir.

Adından da anlaşılacağı gibi kuşe kağıt, bir malzeme kaplaması ile birlikte gelir. Bu, kağıdın ağırlık veya parlaklık gibi niteliklerini vurgulamak için kullanılır. Ek olarak, pürüzsüz bir yüzey sağlar ve mürekkep emiciliğini azaltır. Bir kaplama formülasyonunun kullanılması aynı zamanda kağıdın dayanıklılığını da arttırır.

Kaplanmamış kağıtta hiç kaplama yoktur. Dokunmak kadar yumuşak değil. Sünger gibi davranır ve çok daha fazla mürekkep emer. Ayrıca, daha fazla uygulama için uygun hale getiren çok sayıda doku ve kaplama çeşidinde mevcuttur.

Bu kağıtlarla birleştirilen kauçuk esaslı yapıştırıcılar, pürüzlü ve oluklu bir yüzeye sahip karton kutular üzerinde uygulamaya özeldir . Depolarda veya lojistik merkezlerde genellikle toz ve kir bulunur ve bu nedenle bu ürünler, tüm koşullara dayanabilecek yapıştırıcılara sahiptir.

ÇEŞİTLERİ

a-Parlak kuşe kağıt

b- Mat kuşe kağıt

c- Tek tarafı kuşe kağıt

d- Etiket kağıdı

ÜCRETSİZ KARGO

5000₺ üzeri alışverişlerde

HIZLI TESLİMAT

3 iş günü içinde ürün kargoda

%100 KALİTE

Birinci kalite kağıt kullanırız

7/24 DESTEK

Uzman danışman desteği