Stoklu Ürünlerimizde Saat 14:00'ten Önceki Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Veriyoruz!

Bir Sonraki Kargo Teslimi İçin Kalan Süre :

00 Saat
:
00 Dakika
:
00 Saniye
İndirimde ! 100mm x 80mm Opak Etiket
100mm x 80mm Opak Etiket resimi

100mm x 80mm Opak Etiket


5 970 Değerlendirme
A sınıfı 1. kalite kağıttan imal edilir stoklot kağıt değildir

100mm x 80mm polipropilen opak etiket 600 adetlik rulolar halinde satılır, ham maddesi plastik bazlı olduğundan 100x80 opak etiket suya, dış ortama, güneş ışığına ve bunun gibi etmenlere dayanıklıdır, ayrıca esnemez ve yırtılmazdır. Bu nedenle 100 x 80 pp opak etiket yırtılamayan etiket olarakta bilinir. Baskılı etiketlerde ve sıvıya maruz kalan ürünlerde kullanıma uygundur.

Ürün Kodu : TRMPPOE-0001
Kuka:40mm Çap
Miktar:Rulo
Sarım:600 Adet
Etiket Eni:100 mm
Etiket Boyu:80 mm
0 Yorum


Şimdi yeni bir yorum ekle!
7.50 EUR6.63 EUR + KDV
237.77 TL + KDV
110 x 300 ribon
- +

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

PP Opak

Polipropilen malzemeden üretilen etiket türüdür. 

PP Opak Etiket , yırtılmaya, yağa, suya ve neme dayanıklı bir etiket türüdür.

 PP Opak Etiket ; Yapıştırıcının cinsine göre dış ortamlara karşı direnç gösterir. 

 PPOpak Etiket Şerit ile yazdırırken, mum reçinesi veya reçine şerit tercih etmelisiniz.

PE Opak Etiket ; Gıda ürünlerinden kozmetik, ilaç ve otomotiv sektörlerine kadar pek çok sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.

PP Opak Etiketler

Polipropilen malzemeden üretilen etikettir. En önemli özelliği kağıt grubundan farklı olarak çok dayanıklıdır. Üretim tamamlandıktan sonra üzerine kurdele basılabilir. Suya, neme, güneş ışığına, yırtılmaya ve dış ortam şartlarına çok dayanıklı bir etiket türüdür.Hammadde Polipropilen malzemeden üretilen plastik esaslı etiket türüdür. Günümüzde birçok etiket şirketi, farklı ürünler için farklı türde etiketler üretmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları için etiketler üretiyoruz. PP Opak etiketler özellikle Kimya, Sağlık ve Gıda sektörlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çeşitli yapışkan özelliklere sahip pp opak etiketler üretmekteyiz. PP Opak etiketler, yırtılmaya, yağa, suya ve neme dayanıklı bir etiket türüdür, bu nedenle reaf ömrü uzundur. PP Opak etiketler; Yapıştırıcı türüne bağlı olarak dış ortamlara da dayanıklıdır. Ürününüzün ıslanma, neme veya dış mekana maruz kalma olasılığı varsa, pp opak etiketleri seçmelisiniz. kağıt etiketler yalnızca güzel parlak yüzeyleriyle inanılmaz derecede profesyonel görünmekle kalmaz, aynı zamanda sağlam bir malzeme içerirler. Özellikle ürün etiket kağıdı kırılmaz etiketlerimiz kire ve suya dayanıklıdır, hava koşullarına dayanıklıdır ve baskı için az miktarda mürekkep gerektirir. Etiketlerin emici olmayan doğası nedeniyle, kaplamalı etiketlerimiz, dokunmaya davet eden dikkat çekici derecede pürüzsüz bir yüzeye sahip yüksek kalitededir.

PP Opak Çeşitleri

Akrilik (Standart)

Hotmelt (Güçlü yapıştırıcı)

Nonperm

PP OPAK ETİKET KULLANIM ALANLARI

Opak Etiketler, nem, ısı, sıcaklık, sürtünme gibi dış etkenlere karşı kolaylıkla deforme olmadıkları için uzun raf ömürlü ürünlerin etiketlenmesinde kullanılır.

PP Opak etiketler, özellikle Kimya ve Kozmetik sektöründeki ürünlerde yoğun olarak bilgilendirme ve reklam amaçlı kullanılmaktadır.

PP Opak etiketler, özellikle soğuk dolaplarda nemli ortamda saklanması gereken et, süt ve süt ürünleri gibi gıda ürünlerinde de yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu etiketler sayesinde hem ürünlerin reklamı yapılır hem de ürün hakkında yeterli bilgi alınır. İstenilen boy ve ebatlarda üretilebilirken özel kesim ürünler de üretebiliriz.

Bu etiketler balmumu reçine şeritlerle basılmıştır.

ÜCRETSİZ KARGO

5000₺ üzeri alışverişlerde

HIZLI TESLİMAT

3 iş günü içinde ürün kargoda

%100 KALİTE

Birinci kalite kağıt kullanırız

7/24 DESTEK

Uzman danışman desteği