Stoklu Ürünlerimizde Saat 14:00'ten Önceki Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Veriyoruz!

Bir Sonraki Kargo Teslimi İçin Kalan Süre :

00 Saat
:
00 Dakika
:
00 Saniye
İndirimde ! 40mm x 95mm Termal Etiket (Sticker)
40mm x 95mm Termal Etiket (Sticker) resimi

40mm x 95mm Termal Etiket (Sticker)


5 449 Değerlendirme
ÜRETİCİYİZ
A sınıfı 1. kalite kağıttan imal edilir stoklot kağıt değildir

40x95 termal etiketler üst yüzeyi parlak adından da anlaşıldığı üzere termal, ısıya duyarlı etiketlerdir. 900 adetlik sarılmış rulolar halinde satılan 40mm x 95mm termal etiketlere baskı yapabilmek için ribona ihtiyaç yoktur. Termal transfer baskı yapabilen(ribonsuz) barkod yazıcılar ile bu etikete baskı alınabilmektedir. 40 x 95 termal etiket ısıya duyarlı olduğundan güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır, raf ömürleri 4-6 ay kadar olduğundan geçici süreliğine bilgi vermek amaçlı çeşitli alanlarda kullanılır. Toptan termal etiket fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Ürün Kodu : TRMTE-0131
Kuka:40mm Çap
Miktar:Rulo
Sarım:450 Adet
Etiket Eni:40 mm
Etiket Boyu:95 mm
0 Yorum


Şimdi yeni bir yorum ekle!
2.26 EUR1.74 EUR + KDV
62.40 TL + KDV
110 x 300 ribon
- +

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

TERMAL ETİKETLER

Termal etiketleri bu kadar özel kılan nedir? Son derece uygun maliyetlidirler ve çok güvenilir, yüksek kapasiteli üretim süreçleriyle üretilirler.

Termal baskının mürekkep yerine kimyasal bir reaksiyon kullandığından, yazdırılan görüntünün oldukça dayanıklı olmasıdır; bulaşacak ya da solacak mürekkep yok. Termal etiketler çok hızlı bir biçimde büyük miktarlarda basılabilir. Termal etiketlerin muhtemel uygulamaları nerdeyse sonsuzdur!

Termal etiketler, direkt termal baskı işlemi ile yapılan düşük maliyetli bir etiket türüdür. Bu işlemde, kaplanmış, termo-kromatik (ya da termal) kağıdın belirli alanlarını seçici olarak ısıtmak için bir termal baskı kafası kullanılır. Kağıt, termal baskı kafasının üzerinden geçer ve ardından ısıtıldığı yerde siyaha döner ve istenilen bir görüntü oluşturur. İki renkli direk olarak termal baskı, iki sıcaklıkta ısı uygulayarak hem kırmızı hem de siyah görüntüler oluşturabilir. Doğrudan termal etiketlerde mürekkep, toner ya da şerit kullanılmaz, sadece kimyasal olarak işlenmiş, ısıya duyarlı malzemeler kullanılır.

Bugün, termal kağıtlar ve direk olarak termal yazıcılardaki gelişmeler, teknolojiyi nerdeyse her pazarda daha fazla ürün için çok daha uygun hale getirdi. Bazı yaygın uygulamalar şunları içerir:
Özellikle nakliye etiketleri, hasta ve ziyaretçi kimliği, makbuzlar ve bilet basımı için pek çok ürün için barkodlar
Ad etiketleri ve ziyaretçi geçişleri
Kuponlar
Etkinlik biletleri

Gönderi Etiketleri

Fiyat Etiketleri

Barkod Etiketleri

İlaç Etiketleri

Termal etiketler, devamlı makaralara ya da tabakalara yazdırılır ve büyük miktarlarda basit etiketler yaratmak için bir hayli uygun maliyetlidir. Termal şerit kullanmadıklarından, kısmen ham petrol ürünlerinden yapılmış şeritleri kullanan termal transfer etiketlerine göre daha doğa dostu bir alternatiftir. Daha temiz baskı çalışmaları için yeni, BPA içermeyen ve fenol içermeyen termal kağıtlar bile mevcuttur. Doğrudan termal yazıcıların çalıştırılması genelde mürekkep püskürtmeli, lazer ya da termal transfer yazıcılardan daha ucuzdur. Ayrıca, atıkları ve nakliye ağırlığını da azaltırlar

Termal  etiketler, paradan ve zamandan tasarruf etmenin ve etiket  ihtiyaçlarınızı daha sıkı kontrol etmenin muhteşem bir yoludur. Kendinizi daimi olarak daha fazla etikete ihtiyaç duyuyorsanız, bu sizin için doğru baskı seçeneği olabilir!

ÜCRETSİZ KARGO

5000₺ üzeri alışverişlerde

HIZLI TESLİMAT

3 iş günü içinde ürün kargoda

%100 KALİTE

Birinci kalite kağıt kullanırız

7/24 DESTEK

Uzman danışman desteği