İndirimde ! 80mm x 50mm Vellum Etiket
80mm x 50mm Vellum Etiket resimi

80mm x 50mm Vellum Etiket


5 1817 Değerlendirme

80 x 50 vellum etiket 1.000 adetlik rulolar halinde satılır, wellum etiket kuşe etiket ile birebir aynı özelliklere sahiptir, 80mm x 50mm vellum etiketi kuşeden ayıran fark vellum etiketin yüzeyinin gözle görülmeyecek kadar küçük olan çukurlarla dolu olmasıdır. Bu yüzden 80x50 vellum etiket ışıklı ve parlak ortamlarda daha net okunabilirlik sunar. Çukurlarından dolayı yüzeyi kuşeye göre mat ve daha pütürlüdür Özellikle barkod okuyucuların okumada sorun yaşadığı ortamlarda vellum etiket tercih edilir.

Ürün Kodu : TRMVE-0120
Kuka:40mm Çap
Miktar:Rulo
Sarım:1.000 Adet
Etiket Eni:80 mm
Etiket Boyu:50 mm
0 Yorum


Şimdi yeni bir yorum ekle!
3.00 EUR2.10 EUR + KDV
22.78 TL + KDV
110 x 300 ribon
- +

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

VELLUM ETİKET

Vellum etiketler, uygun fiyata yüksek kaliteli pürüzsüz mat yüzey sunarken, aynı zamanda mükemmel baskı sonuçları da sunar. .Parşömen etiketler son derece emicidir ve bu nedenle genel amaçlı, fazla baskı, termal transfer baskı, elle yazılmış / genel bilgiler ve barkodlama için tercih edilen malzemedir. Etiketlerin dayanıklı yapısı ve kaplaması, iyi, yüksek menzilli bir tarayıcı okunabilirliği sundukları anlamına gelir.

Kalıcı, soyulabilir veya dondurucu bir yapıştırıcı ile birleştirilebilirler.

Yapışkan, etiketin bir nesneye yapışmasını sağlayan kısmıdır. 3 ana tip yapıştırıcı mevcuttur. Yapışkan tabaka genel olarak tam bir kaplama olarak uygulanır, ancak sadece belirli alanların yapıştırıcıyla kaplandığı bir modelde de uygulanabilir.

İhtiyaç duyulan yapıştırıcının cinsi, yapıştırılacağı ürün, uygulanacağı yöntem, kullanılacağı şartlar / ortam ve ne için kullanılacağına göre belirlenecektir.

Kalıcı yapışkan, sert bir yapıştırıcıdır ve kendinden yapışkanlı etiket pazarındaki en yaygın yapıştırıcıdır. Çok yüksek yapışkanlığa sahip kalıcı bir yapıştırıcıdır. Ürüne uygulandıktan sonra (makul bir baskı ile) uygulamadan çıkmayacaktır. Yalnızca kazıma, yıkama veya solvent bazlı bir temizleyici kullanılarak çıkarılacaktır. Genel olarak bu, ürün bilgilerinin önemli olduğu ve serin ve kuru koşullara / ortamlara maruz bırakıldığında 12 aylık bir raf ömrüne sahip olduğu durumlar için en uygun olanıdır. İdeal olacakları alanlar depolar, kimya endüstrisi, catering, lojistik ve ulaşım olacaktır. Sert bir yapıştırıcıya sahip olduğu gibi, lastikler, piller ve kereste gibi etiketlemesi zor yüzeylerde de başarılıdır.

Soyulabilir yapıştırıcı, uygulandığı ürünlerden kolayca çıkarılmasını sağlar. Halen dayanıklılık sağlayan düşük yapışkanlık, metal, plastik ve kumaş dahil birçok üründen çıkarılabilecektir. Kalıcı yapıştırıcının aksine, bunlar hiçbir kalıntı bırakmaz. Yine de etiketler kaldırıldıktan sonra tekrar kullanılamazlar.

Soyulabilir bir yapışkan, basılı bilgiler içeren etiketin üründen kolaylıkla soyulmasının gerektiği promosyon fiyat işaretlemesinde yaygın olarak kullanılır. Kimyacılar, Giyim endüstrisi, Elektrik toptancıları vb. Yerlerde kullanım için ideal hale getirir.

Cam, porselen veya kristale uygulamak istiyorsanız, Ultra-Peelable gerekli yapıştırıcıdır.

Bu yapışkan, bir etiketin herhangi bir kalıntı bırakmadan veya herhangi bir hasara neden olmadan yüzeyden çıkarılmasını sağlar. Etiket daha sonra başka bir alana tekrar uygulanabilir ve yeniden konumlandırılma sayısıyla sınırlı değildir. Dondurucu yapıştırıcı, ürünler için soğuk sıcaklığın gerekli olduğu yerlerde en uygun olanıdır. Bu yapıştırıcı, çok düşük sıcaklıklarda mükemmel yapışma sağlar ve ayrıca oda sıcaklığında olağanüstü yapışkanlık sağlar. Bir dondurucu yapıştırıcısı, soyulmayacakları, bulaşmayacakları veya yırtılmayacakları derin dondurucu ortamlarda gıda uygulamaları için idealdir. Özellikle termal transfer baskı için uygundurlar. Oda sıcaklığında yapıştırıcı, daha yarı kalıcı bir bağ ile çalışır. Sıcaklık düştükçe etiketlerin üzerindeki yapışkan kalıcı hale gelir ve güçlenir. Restoranlarda, kasaplarda, toptancılarda kullanım için ideal hale getirme, süt ürünleri üreticileri, balıkçılar, catering, laboratuarlar, tıbbi ortamlar ve genellikle donma sıcaklıklarının altındaki herhangi bir yer. Nemli ortamlarda kullanılabilirler, ancak bu uygulamaya bağlıdır

ÜCRETSİZ KARGO

1000₺ üzeri alışverişlerde

HIZLI TESLİMAT

3 iş günü içinde ürün kargoda

%100 KALİTE

Birinci kalite kağıt kullanırız

7/24 DESTEK

Uzman danışman desteği