Stoklu Ürünlerimizde Saat 14:00'ten Önceki Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Veriyoruz!

Bir Sonraki Kargo Teslimi İçin Kalan Süre :

00 Saat
:
00 Dakika
:
00 Saniye

Baskılı Etiket - Baskılı Yapışkanlı Rulo Etiket

Az adetli baskılı rulo etiket üretiminden milyonlu adetlerdeki etiket adetlerine kadar hem dijital hem flexo makinelerde kaliteli etiket üretimi yapabilen Türkiye'deki sayılı üretim firmalarındanız. Baskılı etiketleri kuşe kağıt, termal kağıt, vellum, silvermat, karton kuşe, şeffaf pp kağıtlar ve diğer tüm kağıt çeşitlerinde istenilen özel veya standart ölçülerde tüm ana ve ara renklerde üretebiliyor, kısa sürede kendi sevk araçlarımızla müşterilerimize sevk ediyoruz. Bizim birincil önceliğimiz istenilen sürede ve kalitede baskılı yapışkanlı sticker etiketleri teslim etmek, bu nedenle zemin renkli baskılı işler dahil, istenilen tüm tasarımların yapışkanlı rulo etiketlerine dönüştürülmesindeki süreçleri bir sistem ile takip eder ve müşterilerimize anlık bildirim yaparız.

Baskılı Sticker Fiyatları

Kağıt türlerine göre ve ölçülerine göre temel olarak hesaplanan baskılı etiketin, kullanılan baskı tekniği katmanları ve adetine görede maliyetleri değiştiren özellikleri mevcut. En doğru baskılı etiket fiyatının hesaplanması için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz, numune veya tasarım dosylarınızı göndermeniz gerekir. Fiyat çalışmalarımızı yaptıktan sonra size aynı gün içerisinde fiyat tekliflerimizle dönmüş olacağız.


Dijital Baskılı Etiket Üretimi

HP Indigo Dijital baskılı etiket cihazları ile istediğiniz adetlerde hızlı etiket üretimi yapabildiğimiz üretim tesisimizde renk canlılığı ve baskı kalitesi ön plana çıkıyor. Yeni nesil teknolojileri kullanarak baskılı rulo etiket üreterek, kalitedeki hedeflerimize ulaşmış oluyoruz. Ayrıca klişe ve film gibi eski teknik maliyetlerin siz müşterilerimizin etkilenmemeside etiket maaliyetlerini düşüren en önemli faktörlerden oluyor. Eğer istediğiniz adette dijital baskılı etiket siparişii vermek isterseniz mutlaka bize ulaşın.


ÜCRETSİZ KARGO

5000₺ üzeri alışverişlerde

HIZLI TESLİMAT

3 iş günü içinde ürün kargoda

%100 KALİTE

Birinci kalite kağıt kullanırız

7/24 DESTEK

Uzman danışman desteği