Stoklu Ürünlerimizde Saat 14:00'ten Önceki Siparişlerinizi Aynı Gün Kargoya Veriyoruz!

Bir Sonraki Kargo Teslimi İçin Kalan Süre :

00 Saat
:
00 Dakika
:
00 Saniye

TABAKA ETİKET

Termal Etiketlerle Marka Bilinirliğiniz Arttırın!

 
 

Tabaka etiketler; şeffaf, kuşe ve opak olmak üzere üç çeşittir. Şeffaf etiket; plastik bir zemin üzerine basılan etiket, birçok yüzeye uyumlu olarak kullanılabilmektedir. Şık ve estetik bir görüntüye sahip olan şeffaf etiket oldukça sık kullanılan etiket çeşididir. Kuşe etiket; firmaların güçlü yapışma sağladığı ve her tasarıma uygun yapısı gereği tercih ettikleri etiket çeşididir. Opak etiket ise; Esnek ve güçlü yapısıyla uzun kullanımlar için oldukça uygun etiket türlerinden birisidir. Suya ve neme karşı dayanıklıdır.

Termal Etiketlerle Marka Bilinirliğiniz Arttırın!

 

Etiketler, şirketlerin görünen yüzüdür. Ürünlerinizde kullanılan etiketin kalitesi, firmanızın kalitesini göstermenin yanında pazarlamada açısından da olduça önemlidir. Bu noktada Termal Barkod olarak; ürünlerinize uygun en kaliteli etiket türünü sizinle beraber seçip (kuşe, pp opak veya şeffaf etiket) istediğiniz ölçülerde, az adetlerde yada yüksek adetlerde ve tasarımda sizler için güvenle üretiyor ve kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

 

0 (212) 630 06 44

BİZİ ARAYIN

Etiket üretimini gerçekleştirirken kullandığımız QL - 300, maksimum dayanıklılığa sahip etiketler üretirken, suya ve UV’ye dayanıklı etiketler üretme imkanı da sunuyor. QL - 300 sayesinde hem kısa hem de uzun vadede etiket baskısı için 6 ips (152 mm / s) baskı hızı ile, şeffaf, renkli, siyah, metalik gümüş, metalik altın kağıt ve sentetikler dahil olmak üzere çok yönlü baskılar gerçekleştirebiliyoruz. Sizler de kısa sürede ve son teknoljik ürünlerle üretilmiş kaliteli etiketler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstediğiniz sayıda, istediğiniz ölçüde ve tasarımda tabaka etiketler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

TABAKA ETİKET ÖRNEKLERİ

 

 

İhtiyacınıza en uygun etiket çeşidini bizimle iletişime geçerek öğrenebilir, hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz!

 

ÜCRETSİZ KARGO

5000₺ üzeri alışverişlerde

HIZLI TESLİMAT

3 iş günü içinde ürün kargoda

%100 KALİTE

Birinci kalite kağıt kullanırız

7/24 DESTEK

Uzman danışman desteği