Rulo Etiket, Barkod Etiketi, Termal Barkod Etiketi
Yıkama Talimatı

Yıkama Talimatı

Etiketlik kumaş, japon akmaz ve yıkama talimatı olarak bilinen, yıkama talimatı etiketleri kumaşdan oluşur. Renk almaz etiketlik kumaş, non woven yıkama etiketi, ingiliz saten, standart yıkama tiplerine göre ayrılan japon akmaz gibi ayrılmış grupları mevcuttur. Hafif yıkama, orta yıkama ve ağır yıkama gibi kumaşın yıkama türlerine görede kalite sınıflandırılması yapılır.Japon Akmazlar


Japon Akmazlar

Japon akmazlar, hafif yıkama, orta yıkama, ağır yıkama gibi yıkama sınıflarına göre sınıflandırır ve kalite ayrımları yapılır. Etiketlik kumaş sınıfının en fazla kullanılan yıkama talimatı etiketi olan japon akmaz, sektörde etiketlik kumaş ismi yerine direk kullanılmasıyla çok bilinmektedir. Yıkama sıcaklık derecelerine göre sınıflandırılmıştır.

İngiliz Satenler


İngiliz Satenler

Örgülü yıkama talimatı, Çıkartma ingiliz saten, Çift taraflı renk almaz, Çift taraflı kenar örgülü ve birinci kalite ingiliz satenden oluşan türleriyle ingiliz saten yıkama etiketleri, etiketlik kumaş sınıfının en parlak ve gözalan kumaşlarındandır. 

Renk Almazlar


Renk Almazlar

Taşlamaya ve kimyasal yıkamaya dayanıklı 1. kalite ağır yıkama akmazıdır. Bu özel kumaş yıkamada akan boyayı üzerine almaz. Özellikle blue jeanlerdeki yıkama talimatı etiketlerinde kullanılır. Termal Transfer (Ribon) yoluyla üzerine baskı yapılabilir.

Etiketlik kumaş, japon akmaz ve yıkama talimatı olarak bilinen, yıkama talimatı etiketleri kumaşdan oluşur. Renk almaz etiketlik kumaş, non woven yıkama etiketi, ingiliz saten, standart yıkama tiplerine göre ayrılan japon akmaz gibi ayrılmış grupları mevcuttur. Hafif yıkama, orta yıkama ve ağır yıkama gibi kumaşın yıkama türlerine görede kalite sınıflandırılması yapılır.

ÜCRETSİZ KARGO

1000₺ üzeri alışverişlerde

HIZLI TESLİMAT

3 iş günü içinde ürün kargoda

%100 KALİTE

Birinci kalite kağıt kullanırız

7/24 DESTEK

Uzman danışman desteği